mr. Dark - polski czarny i biały KOŃ!! Niech żyje polska myśl napojowa

Niezmiernie miło poinformować naszych odbiorców o nowym produkcie, jakim jest mr. Dark. Zjawił się pod koniec zeszłego roku, czyli w mocnym roku 2013 i z dużym zainteresowaniem rozprzestrzenił się po salonach/barach/knajpach Wrocławia. Współpraca dobrychmocy z polskim producentem opłaciła się. Pamiętajym. DOBREMOCE nie sprzedają wszystkiego! Ależ skąd... Nie kupi się unas Zgred Góla, Ptoka-Poli, Pjepszi i innych znanych do znudzenia środków napojopodobnych (czasem nawet takich, które zwodziły nas przez ponad wiek!). Tutaj stykamy się z czterema formami DRINK-MATERII:

 

czarna kola mr Dark - polski as wśród napojówmr. Dark czarny, to linia nowoczesnych, polskich napojów na bazie naturlalnych składników, UWAGA, w przypadku mr. Dark BLACK tajemnicza barwa jest wynikiem zastosowania Czarnego Bzu! Butelka, jest odkręcana, zatem możliwość otworzenia w warunkach ekstremalnych. Jeden ruch (niewprawny) ręką i już napój przesyłany jest do organizmu. Drugie otwarcie wychodzi z regóły lepiej

 

biała kola - czarny kruk wśród napojów

 

mr. Dark BIAŁY: Jest to bardzo unikatowy napój, producent twierdzi, że jedyny w swoim rodzaju (wyrazy szacunku Panie Darku). Rzeczywiście możemy się zgodzić. Nieprzeźroczysta biała kola?! Hm, być może zainteresowanie wynika z tego, że wszyscy czekali na śnieg (wspominamy zimę 2013/2014). Smak i wygląd tego napoju wzbudził największe zainteresowanie barmanów. Okazało się, że mr. Dark White/Biały ten doskonale odnajduje się w drinkach.

Powiedzielibyśmy biały kruk w służbie dobrych mocy... hm... górnolotnie to napisane. (autor sam o sobie)

 

mr Dark GOLD-niegazowany naturalny napoj na bazie yerba mate

 

Złoty mr. Dark - GOLD - Niegazowany napój złocistej barwy wyprodukowany z ekstraktu herbaty Yerba Mate otrzymanej z suszonych liści ostrokrzewu paragwajskiego uprawianego w Ameryce Południowej. Ceniona dzięki zawartości wielu potrzebnych witamin i mikroelementów.
Zawiera kofeinę przez co działa pobudzająco i pozytywnie wpływa na układ pokarmowy. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, zwiększa energię i polepsza samopoczucie. Pasteryzacja i zastosowanie wyłącznie naturalnych składników gwarantują intensywny smak i aromat oraz pełne doznania smakowe. Dostępny w bezzwrotnych butelkach szklanych 0,33 l z zamknięciem typu TWIST – pakowane w kartony po 12 szt.

 

tonik o smaku i krysztallicznej formie szlachetnej SKAŁY - hahaha.

 

mr. Dark SILVER: Niepowtarzalny orzeźwiający gazowany tonic na bazie naturalnych składników zawierający wyciąg z chininy, która jest organicznym związkiem o gorzkim smaku znajdujący się w korze drzewa chinowego rosnącego w Ameryce Południowej w Andach.

Chinina była pierwszym skutecznym lekiem przeciw malarii. Posiada właściwości przeciwgorączkowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe. W napoju podkreśla smak goryczki dodając mu wyjątkowego charakteru.

Najlepiej smakuje schłodzony oraz w połączeniu z alkoholem – dla miłośników klasycznych drinków. Nie zawiera konserwantów – pasteryzowany.