Fritz-Kola, napój znany wśrób kumpli, klubowy energetyzer, żywa legenda z Hamburga

 

Fritz-kola, to dowód na to, że warto mieć idee. - choć w ostatnim czasie podejście "chłopaków z sąsiedztwa" trochę się zmieniło. Pomysł tego rodzaju napojów zrealizowało młode duo (już nie takie młode - hehe),fritz-kola, cola dla znawców, napój o podwyższonej zawartości kofeiny dokładnie dwóch kolegów z naklejki na butelce! Ci ludzie zabrali się do działania i tak stworzyli własny napój o nazwie Fritz-Kola®. Właśnie to sprawia nam szczególną frajdę: w ten sposób udowodnili, że nie tylko znane marki mają szansę. Nas cieszy fakt, że Fritza możemy już zaproponować lokalnie we wrocławskich barach i klubach - podobnie jak Pan Lorenz i Pan Wiegert, którzy spoglądając własnymi twarzami na bywalców ciekawych miejsc zrobili to z sukcesem Hamburgu.

fritz-kola-sprzedaz-napojow-wroclaw-dobre-moce-etykietaFritz-kola®, to dzisiaj 8 ciekawych odmian smakowych jednej marki. Zaczynając od lemoniad owocowych, przechodząc przez świat aromatów kawy i wreszcie kończąc na bombie kofeinowej, czyli doskonałej smole, której zawartość kofeiny postawi na nogi nawet niewiernego trupa, czyli każdego z nas...po nocnych zamieszkach rozrywkowych* w centrum (choćby) Wrocławia, który wątpi w powodzenie dnia następnego**...

Hasło miesiąca... Lansuj się w dobrym towarzystwie... Fritz-koli...

Jeśli będziesz ją pił sam (i poczujesz się sam), zawsze możesz popatrzeć na kumpli z etykiety...

Nie pozwól, by dobre moce były zbyt daleko Ciebie!


*słowo zamieszki, nie jest wpisane z zamysłem promowania przemocy, osoby o niższym poczuciu humoru prosimy zamieniać je w trakcie czytania na: zabawach, przytulankach, ocieractwie... lub pospolity staropolski BOUNC!

** Dobre Moce, pisząc niniejszy tekst, w sposób przewrotny informują, że spożywanie alkoholu w nadmiernych ilościach jest szkodliwe. Zatem namawiamy do kontrolowanego powstrzymywania się… pamiętaj, zawsze jest jeszcze jutro.

 

chciałbyś to zamówić do swojego lokalu? znajdziesz nas TUTAJ 

ZDJĘCIE z chwili: "temat; czy to juz sztuka?"

naturalne środowisko butelek po napojach 

Odpowiedzi możemy oczekiwać w kolejnych odsłonach...