COLA REBELL – pierwsza na świecie 100% NATURALNA cola z chili!

COLA REBELL – pierwsza na świecie 100% NATURALNA cola z chili! Idealny energy drink, który da Ci kopa do działania!

 Skąd pomysł? Idea jest stara jak świat, aby pić to co dobre, to co NATURALNE. A jeśli napój ten dodatkowo daje kopa do działania dzięki podwyższonej kofeinie to jest to czego szukaliście. Tak jak Andreas, pomysłodawca COLI REBELL, który nigdy nie lubił kawy, a smak korporacyjnej i nienaturalnej coli pozostawiał u niego posmak chemii nie tylko w ustach, ale także w głowie. Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia napoju Cola Rebell – koli z kopem!

 

 Cola Rebell - alternatywa dla alternatywnych - NATURA i kop chiliCola Rebell MAXX chili - nie daj sie oszukać, to będzie OSTRE!COLA REBELL  IMBIR-NATURALNA cola z chili

 

COLA REBELL to trzy oryginalne smaki: IMBIR, BALANCE i MAXX CHILI.

Smaku COLI REBELL MAXX CHILI nie da się opisać, ją po prostu trzeba spróbować! Lubisz ostre smaki? Bądź oryginalny, spróbuj najostrzejszej coli na świecie!

COLA REBELL BALANCE to naturalna cola z subtelną dawką chili. Jej idealnie wyważona ilość sprawia, że napój jest orzeźwiający, a smak na długo pozostaje w pamięci.

COLA REBELL IMBIR to cola z delikatnym smakiem imbiru, który rozpali Wasze zmysły, a kofeina da kopa do działania!

Produkowana w 100 % z naturalnych składników – nie ma w niej żadnych sztucznych barwników czy polepszaczy! Nie wierzysz? Sprawdź, spróbuj i przekonaj się sam!

Skład: woda, cukier, dwutlenek węgla, ekstrakt słodu jęczmiennego, zagęszczony sok cytrynowy, aromat kofeiny, naturalne aromaty. Napoje zawierają podwyższoną zawartość kofeiny 25 mg / 100 ml.