Club Mate - napój energetyczny na bazie ekstraktu Yerba MATE / Wrocław

 

club-mate_we_Wroclawiu-sklep-sprzedazClub Mate – wysokiej jakości napój orzeźwiający, doskonały ENERGY DRINK, na bazie składników naturalnych (Yerba Mate)

Skąd ta dobra moc?

Potęga rośliny YERBA MATE zaczyna być doceniania nie tylko przez rodzimych mieszkańców amerykiclub_mate_033l-energia-smak-i-zdrowie południowej. Właściwości tej rośliny docenia się już także na gruncie europejskim już przed wiekami. Dzisiaj napój w postaci Club Mate pozwala nam czerpać energię z tego naturalnego źródła, jakim jest właśnie Yerba Mate.

 

Club Mate to napój ENERGETYCZNY, zawierający kofeinę – tutaj można dyskutować o związku występującym w składzie. Jedno jest pewne, wiele osób z własnych obserwacji mówi, że kofeina dostarczana przez Yerba Mate, ma mniej skutków ubocznych.

 

Dobre Moce - jako hurtownia napojów innych niż inne, chętnie dowiązą Państwu Club Mate, abyście i Wy mogli poznać dobre moce tkwiące w tej ładnej butelce.  Dostawy napojów na terenie Wrocławia już od jednej skrzynki.

Nowi klienci mają zawsze prawo oddania napojów, w razie, gdyby produkt im się nie spodobał. Postanowiliśmy postępować w ten uczciwy sposób, jednak z doświadczenia wiemy, ŻE NIE CHCECIE NAM TEGO ODDAWAĆ!

 Zapraszamy!