Buenos Mate - napój ENERGETYCZNY na bazie składników naturalnych

Buenos Mate - nowoczesny napój na bazie Mate o podwyższonej zawartości kofeiny

Buenos Mate – delikatny smak i napój energetyczny w jednym – naturalna moc yerba mate w butelce
buenos mate - nowoczesny napój na bazie mate o wysokiej zawartości naturalnej kofeiny z zielonych ziaren kawy

Oto w naszej kolekcji nowoczesnych napojów alternatywnych, napojów dla odmieńców... Pojawiła się nowa pozycja:
Buenos Mate (!finest - jak sam producent dodale). Jest to napój o złotym kolorze i wyraźnym posmaku mate. Jego główna zaleta jest jednak to, że jestto także
napój energetyczny, o wysokiej (acz rozsądnej) zawartości kofeiny. Każdy club może go śmiało umieścić na półce z wysokiej jakości energetykami. Istotne jest to, że napój ten nie ma maksymalnie podwyższonej dawki kofeiny (20mg/100ml), co jest o tyle korzystniejsze od „najmocniejszych” energetyków, że nie powoduje zatem drgawek, a jedynie łagodzi uczucie zmęczenia.

NATURALNY – bez dodatku sztucznych aromatów

ORZEŹWIAJĄCY – z soku cytryn dojrzewających w słońcu

ENERGETYCZNY – zatem POBUDZAJĄCY ponieważ zawiera naturalną kofeinę z zielonych ziaren kawy

Mate – tradycyjny napój ludowy Ameryki Południowej, sporządzany z suszonych i grubo ciętych liści wiecznie zielonego drzewa ostrokrzewu paragwajskiego. Rośnie on tylko w części obszaru Ameryki Południowej. Początkowo samo pojęcie oznaczało jedynie naczynie, z którego pito ów cudowny napar.

Aromatyczny świeży smak Buenos Mate® oraz jego działanie pobudzające czynią go swoistym eliksirem miejskim, nadającym Siudo spożycia o każdej porze dnia.

Szklana butelka zwrotna - a tej idei DobreMoce.pl sprzyjają szczególnie – brak sztucznych polepszaczy smaku, cukier trzcinowy, kofeina z zielonych ziaren kawy oraz naturalny sok cytrynowy czynią ten napój szczególnym

 

 buenos mate - każdy klub powinien go mieć - klient nie rusza? Podajemy Buenos Mate!

 

 Naszych odbiorców, a Państwa klientów oraz oczywiście samych klientów prosilibyśmy o szacunek dla regionu pochodzenia napoju i zamawianie go w tamtejszym narzeczu czyli:

 jak zamawiamy energy drink Buenos Mate we Wrocławiu.